Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Stilīgas sarunas Daugavpilī

Daugavpils Inovāciju centrs aicina uz pasākumu “Stilīgas sarunas”, kas notiks 24. martā no plkst. 11.00 līdz 14.00.

Šoreiz fokuss būs uz modernām lietām mobīlās fotogrāfijas izveidē, ilgstpējību un zaļo domāšanu modē, un uzņēmējdarbību skaistumkopšanas produktu pasaulē. 

Pasākuma viesi:

Eģija Žihare, apģērbu zīmola “Ziharee” veidotāja. Dalīsies ar savu pieredzi videi draudzīgā apģērba veidošanā un kā izveidot autentisku un pamanāmu sava produkta Instagram kontu, kas piesaistīs jaunus sekotājus un veicinās zīmola atpazīstamību.

Džeina Saulīte, pieredzējusi fotogrāfe, vadīs meistarklasi “Mobīlās fotogrāfijas TIPS&TRICKS”, kurā dalībnieki apgūs prasmes un paņēmienus, kā izcelties mobilo ierīču fotogrāfijās un radīt iespaidīgus vizuālus saturus.

Kristina Tiško, skaistumkopšanas produktu zīmola “CCosmetics” veidotāja, iepazīstinās ar savu radīto produktu klāstu, ideju īstenošanu un tās realizāciju produktu tirgū.
Visi interesenti tiek aicināti ierasties nedaudz ātrāk, lai izbaudītu pasākuma atmosfēru.

Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju attīstīt savas prasmes, iegūt jaunas zināšanas un iedvesmas avotus!

Pasākumu rīko Daugavpils valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “D-Juno”.

Aktivitāte tiek īstenota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, proj.nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4, ietvaros.

Sazinies ar mums