Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Transporta izmaksu kompensēšana Daugavpils Inovāciju centra apmeklējumam Latvijas skolām

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība, Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” projekta Nr. NFI/IC/VIAA/2020/4 “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” ietvaros, uzsāk transporta izmaksu kompensēšanas aktivitāti Daugavpils Inovāciju centra izglītojošo programmu STEM jomā apmeklējumam.

Transporta izmaksu kompensēšanas aktivitāte iekļauj sevī dalību kādā no Daugavpils Inovāciju centra izglītojošajām programmām STEM jomā, centra apmeklējumu un transporta izdevumu kompensācija no izbraukšanas vietas līdz Daugavpils Inovāciju centram un atpakaļ.

Transporta izmaksu kompensāciju mērķis ir atmaksāt ceļa izdevumus, nodrošinot vienlīdzīgu pieeju visiem Latvijas izglītojošo iestāžu skolēniem un pedagogiem, lai apgūtu izglītojošās programmas un uzlabotu zināšanas un prasmes STEM un uzņēmējdarbības jomā.

Pieteikšanās programmu apguvei un centra apmeklējumam ar transporta kompensēšanu tiek pieņemta līdz 31.08.2023.

Pieteikšanās tiek nodrošināta tikai elektroniski. Plašāka informācija un Transporta izmaksu kompensēšanas Nolikums ir atrodams: https://dic.daugavpils.lv/apmekle/transporta-izmaksu-kompensacija/

 

Aktivitāte tiek īstenota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” projekta Nr. NFI/IC/VIAA/2020/4 “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” ietvaros.

 

Daugavpils Inovāciju centrs
E-pasts: dic@jauniba.lv
Tālr.: +371 29 411 895
dic.daugavpils.lv

 

Sazinies ar mums