Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Vieta, kur radoši darboties, pārbaudīt un izmēģināt savas idejas – Makerspace!

Daugavpils Inovāciju centrs aicina 13 līdz 18 gadus vecus jauniešus piedalīties izglītojošajā programmā “Makerspace”, kas dos iespēju praktiski un radoši darboties pieredzējušu speciālistu vadībā. Nodarbības notiks Daugavpils Inovāciju centrā, Vienības ielā 30, nodarbības ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots, var pieteikties vairākām nodarbībām un pieteikšanās ir obligāta Pieteikšanās šeit
* Ja esi 13 līdz 18 gadus jauns, mērķtiecīgs un radoši izpausties gatavs jaunietis – piesakies! Piesakies arī tad, ja tāds neesi. Iespējams, pēc šīm mācībām par tādu kļūsi un trauksies radošuma pārbagātības kosmosā!

28. jūlijs, plkst. 13:00
Mājas lapu izstrāde

Nodarbībā uzzināsi kādus rīkus vari izmantot single page mājaslapu izveidei – (Figma, Canva, papildus vietnes mājaslapu izstrādei). Iepazīsi Figma un Canva izmantošanu logotipu un vizītkaršu izstrādē. Tāpat uzzināsi vairāk par aktuālo AI izmantošanu multimediju materiālu izveidē. Noslēgumā vietnes iedvesmai.
Vadītāja: multimediju speciāliste Anna Tihanova

Izgītojošā programma “Makerspace” tiek īstenota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, proj.nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4, ietvaros.

Sazinies ar mums