Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Biznesa cīņās uzvar visi!

Pagājušajā nedēļā, 21. decembrī, Daugavpils Inovāciju centrā norisinājās pasākums

“Biznesa sarunas” ar nosaukumu “Biznesa cīņas”, kur pieredzējušie uzņēmēji dalījās savas bagātās darba pieredzes stāstos, savukārt jaunie uzņēmēji, kas tikai tagad uzsāk savu uzņēmējdarbību, dalījās pieredzē par saviem pirmajiem sasniegumiem, radošajām idejām un ambiciozajiem plāniem nākotnē.
Ar savu pieredzi dalījās Igors Nikitins (SIA “IGGI” vadītājs), Artūrs Cīrulis (SIA “East Metal” vadītājs), Ieva Stankeviča (skolēnu mācību uzņēmums “Pouch&Puppy”) un Laura Rudko (apģērbu zīmols “NAMES ARE BORING”). Biznesa cīņu laikā gan uzņēmēji, gan pasākuma dalībnieki varēja salīdzināt, izvērtēt, saprast efektīvākās metodes uzņēmējdarbības izaugsmei. Pasākuma laikā bija iespēja aktīvi iesaistīties uzņēmēju un moderatora sarunā, jautājot uzņēmējiem visdažādākos jautājumus – kā radās ideja, vai komandai ir nozīme, kā nopelnīt pirmo eiro un pirmo miljonu, un kas ir foršāks – pieredze vai degsme, nauda vai degošas acis?! Pasākums bija interaktīvs, jo publika varēja balsot un izteikt viedokli ar viedierīču palīdzību, kas pēc tam tika atspoguļota un apspriesta visiem kopā diskutējot.
Katram savs viedoklis, katram sava pieeja darbam, katram savs uzņēmējdarbības plāns, katrs ir gatavs uz visu savas idejas dēļ. Biznesa cīņu secinājums ir vienkāršs, bet vērtīgs: ja tu dari to, ko tu mīli un mīli to, ko tu dari, tad tu vienmēr esi uzvarētājs!

Pasākums notika Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” Nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4, ietvaros.

Sazinies ar mums