Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Daugavpilī sākusies starptautiskā jauniešu vasaras skola STEM jomā

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Daugavpils Universitāti, Daugavpils Inovāciju centru un Tronheimas zinātnes centru (Norvēģija) šī gada 18.-23. jūnijā īsteno Starptautisko jauniešu vasaras skolu STEM jomā.

Starptautiskajā jauniešu vasaras skolā piedalās 30 dalībnieki – jaunieši un skolotāji no Daugavpils un Tronheimas (Norvēģija). Jaunieši jau aizvadījuši nodarbības, kurās aktīvi komunicējuši, prezentējuši sevi un savu pilsētu un valsti un tagad devušies ekspedīcijās, kurās tie iepazīst Latvijas dabu, tās īpatnības un, veicot lauku mērījumus un pētījumus mežos un pļavās, tie analizē apkārtējo vidi un dabu kopumā. Vasaras skolas laikā jaunieši apgūs ne tikai dabas izpētes metodes un iegūs jaunas zināšanas, bet arī pilnveidos praktiskās un sociālās iemaņas STEM jomā un komunikācijas prasmes.

Aktivitāte tiek īstenota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, proj.nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4, ietvaros.

 

Sazinies ar mums