Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Norisinājušās radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem

Divās nedēļas nogalēs, 17. un 18. februārī, kā arī 2. un 3. martā, Daugavpils Inovāciju centrā, tika aizvadītas 8 bezmaksas radošās darbnīcas ģimenēm ar no 6 līdz 11 gadus veciem bērniem. Astoņās darbnīcās kopumā piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieki.                               

Tika organizētas radošās darbnīcas:
– “Spēlē, spēlē, ko Tu spēlē” dalībnieki gatavoja galda spēles, izvēloties sev interesējošu dabaszinību tēmu un problēmu, radīja savas spēles unikālu risinājumu un dizainu.
– “Eksperimenti ar ūdeni” dalībnieki veica eksperimentus ar ūdeni, lai apgūtu dabaszinību procesus, novērojot un modelējot dažādas situācijas, izskatot pieņēmumus un tos pārbaudot praktiski.
– “Kustīgā māja”, kur dalībnieki veidoja mājas 3D modeli – maketu dabaszinību procesu apguvei, lai pilnveidotu izpratni par kustību.
– “Eksperimenti ar skaņu” dalībnieki veica eksperimentus ar skaņu, atklāja, kā var izgatavot dažus vienkāršus mūzikas instrumentus un kādas skaņas ar tiem var radīt.

Darbnīcas tika rīkotas Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4 ietvaros.

Sazinies ar mums