Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Noslēgusies izglītojoša programma STEAM jomā “Mazā Talantu programma”

Noslēgusies izglītojoša programma STEAM jomā “Mazā Talantu programma”, kuras ietvaros 13 – 18 gadus veci jaunieši 8 aizraujošās nodarbībās apguva STEAM jomas, un interesantā veidā uzzināja daudz ko jaunu.

Izglītojošas programmas mērķis ir veicināt radošo, pētniecisko un uzņēmējdarbības prasmju attīstību STEAM jomās, paplašinot un padziļinot zināšanas un prasmes, sekmējot to pārnesi un lietojumu jaunās un kompleksās situācijās, nodrošinot saiknes starp priekšmetiem un uzlabojot saziņas kultūru. 

Programmas dalībnieki iepazinās un praktiski apguva mākslas un dizaina tēmu caur fotogrāfijas žanriem un tās kompozīcijas veidošanu, ilgtspējīgas modes pamatprincipus, veica eksperimentus un uzlaboja zināšanas par DNS, kā arī iepazinās ar tendencēm kulinārijā un veselīgu uzturu.

Izglītojoša rogramma notika Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4 ietvaros.

Sazinies ar mums