Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Notika biznesa saruna “Radošums visur”

14. jūnijā Daugavpils Inovāciju centrā notika biznesa sarunas “Radošums visur”, kur piedalījās trīs radošo industriju pārstāvji, kas ir atzīti un cienīti savas jomas speciālisti.
Viens no sarunu sola dalībniekiem – Mārtiņš Mielavs, pazīstams kā K.K.fon Stricka vadītājs dalījās ar savu vērtīgo pieredzi, stāstot par sava projekta idejas rašanos un attīstību.

Savukārt, Māris Lagzdiņš, SIA “fon Films” līdzdibinātājs un seriāla “Kolektīvs” producents sniedza interesantas atziņas par radošo darbu kino industrijā, dalījās ar labāko pieredzi un paņēmieniem, kā veidot inovatīvus un izaicinošus kino darbus.   

Nora Poiša, Lielbornes muižas vadītāja, dalījās ar savu pieredzi, kā ticēt grandioziem sapņiem un īstenot tos, un kā piesaistīt finansējumu lielajiem radošajiem projektiem.
Sarunu vakars sniedza iespēju dalībniekiem un apmeklētājiem iedvesmoties no dažādām radošām nozarēm, saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un veicināt savstarpēju zināšanu apmaiņu un sadarbību. Tāpat tas apliecināja Daugavpils Inovāciju centra nozīmi kā iedvesmas un inovāciju avotu.

Pasākums īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, proj.nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4, ietvaros.

Sazinies ar mums