Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Notiks praktiskā nodarbība pedagogiem “Kā uzlabot mācību efektivitāti?”

Daugavpils Inovāciju centrs sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolu – Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) aicina pedagogus uz praktisku nodarbību “Kā uzlabot mācību efektivitāti?”.
Nodarbība tiks organizēta kā interaktīva diskusija-seminārs, kuras laikā būs iespējams apgūt praktiskas iemaņas, kas palīdzēs veicināt izglītojamo mācību efektivitātes uzlabošanos. Nodarbības laikā būs iespējams labāk izprast, kas ietekmē mācību efektivitāti un ar kādām metodēm un rīkiem to iespējams uzlabot. Par dalību nodarbībā dalībniekiem tiks izsniegti SSE Riga sertifikāti.

Norises datums: 24 oktobris, 2023
Nodarbības ilgums: no plkst. 12:00 līdz plkst. 14:00
Darba valoda: latviešu valoda
Norises vieta: Daugavpils Inovāciju Centrs, Vienības iela 30

Dalībnieku pieteikšanās notiek līdz 17. oktobrim (ieskaitot), pieteikšanās šeit
Vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās var tikt noslēgta ātrāk.

Nodarbību vadīs lektors: Aivars Timofejevs

Aivars Timofejevs jau vairāk kā 20 gadus ir saistīts ar SSE Riga – vada studentu bakalaura un maģistra darbus, uzņēmējdarbības kursus, starptautiskus projektus, kā arī pētniecības projektus. Jau 8 gadus viņš darbojas arī kā studentu padomdevējs (academic advisor) palīdzot studentiem uzlabot savas sekmes un kopējo studiju efektivitāti. Kopš 2021.gada Aivars Timofejevs ir arī SSE Riga valdes loceklis. Aivara pētniecības intereses aptver tādus tematus kā: uzņēmējdarbības atbalsta instrumenti; reģionālā un teritorijas attīstība; patērētāju uzvedība; uzņēmējdarbība un tūrisms. Stokholmas Universitātē ieguvis MScBA, Doktora grāda kandidāts.
Lai stiprinātu sadarbību ar Latvijas skolām, SSE Riga lektori katru gadu dodas uz Latvijas reģioniem ar vieslekcijām, lai tādējādi stiprinātu savu klātbūtni reģionos un veidotu saikni gan ar skolēniem, gan skolotājiem, kā arī dalītos ar aktualitātēm un tendencēm izglītības jomā.

Par SSE Riga:

SSE Riga ir biznesa skola Rīgā, kas dibināta 1994. gadā un gadu gaitā ieguvusi vadošās biznesa skolas vietu reģionā. Studentam nav jādodas tālu no mājām, lai studētu vienā no labākajām biznesa skolām Eiropā. Jau vairākus gadus pēc kārtas, Financial Times ir atzinis SSE par vadošo biznesa skolu Ziemeļvalstīs un Baltijā.
SSE Riga piedāvā jauniešiem studēt akreditētā bakalaura studiju programmā “Ekonomika un uzņēmējdarbība”. Bakalaura programma tiek nodrošināta angļu valodā trīs intensīvos studiju gados. Katru gadu bakalaura studijās uzņemam 150 studentus no Baltijas un citām valstīm. Studiju pēdējā gadā ir iespējams specializēties ekonomikā, finansēs, uzņēmējdarbībā vai tirdzniecībā. Lielākā daļa studentu arī izmanto iespēju piedalīties Erasmus+ apmaiņas programmā.
Augstskola piedāvā dažāda veida finansiālo atbalstu studentiem. Pirmā kursa studentiem ir iespēja saņemt SSE Riga absolventu stipendiju, kas sedz pirmā studiju gada studiju maksu pilnā vai daļējā apmērā, otrajā un trešajā kursā stipendijas saņem akadēmiski spējīgākie studenti. Studentiem ir pieejams arī valsts galvotais studiju kredīts un SSE Riga galvots studiju kredīts ar izdevīgiem nosacījumiem. Studentiem bez maksas ir pieejamas dažādas sporta nodarbības.

https://www.sseriga.edu

Sazinies ar mums