Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Pedagogi pilnveidoja zināšanas STEAM jomā

2023. gada 29.-30. augustā Daugavpils valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Daugavpils Inovāciju centru un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi rīkoja konferenci un izglītojošu semināru pedagogiem STEAM jomā “Izglītojamo lietpratības izkopšana STEAM jomā”. 

Pasākuma laikā STEAM jomas pedagogi paaugstināja savu kapacitāti caur izglītojošajām aktivitātēm, kā arī pārņēma Norvēģijas inovāciju un zinātnes centra pedagogu apmācību metodes.
Divu dienu garumā izglītojošo aktivitāšu laikā pedagogi apguva spēliskošanas metodes, dizaina domāšanas un veicināšanas metodes prasmju praktiskai attīstībai STEAM jomā, 3D modelēšanu un zinātnes teātra metodes izglītojamo zinātkāres veicināšanai, kā arī radošuma veicināšanas metodes un inovācijas dabas izpētes jomā, medijpratību un faktpratību STEAM jomā.

Aktivitāte īstenota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, proj.nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4, ietvaros.

 

Sazinies ar mums