Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Daugavpils Inovāciju centru un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi 2023.gada 29.-30.augustā rīko konferenci un izglītojošu semināru pedagogiem STEAM jomā “Izglītojamo lietpratības izkopšana STEAM jomā”.

Izglītojošā semināra mērķis – paaugstināt STEAM jomas pedagogu kapacitāti caur izglītojošajām aktivitātēm, kā arī pārņemt Norvēģijas inovāciju un zinātnes centra pedagogu apmācību metodes.

Izglītojošais seminārs norisināsies divas dienas, kuru laikā notiks šādas izglītojošas aktivitātes:
29.augustā, plkst. 10:00-12:00 Konference (Daugavpils Vienības namā);
29.augustā, plkst. 13:30-17:10 Izglītojošas aktivitātes un darbnīcas dažādu jomu pedagogiem. Aktivitāšu laikā tiks apgūtas spēliskošanas metodes, dizaina domāšanas un veicināšanas metodes prasmju praktiskai attīstībai, 3D modelēšana un zinātnes teātra metodes izglītojamo zinātkāres veicināšanai;
30.augustā, plkst. 9:00-14:00 Izglītojošas aktivitātes un darbnīcas dažādu jomu pedagogiem. Aktivitāšu laikā tiks apgūtas radošuma veicināšanas metodes un inovācijas dabas izpētē un vides aizsardzības jomā, medijpratība un faktpratība STEAM jomā.

Vairāk informācijas atradīsiet pasākuma Programma

Par dalību pasākumā pedagogi saņems apliecinājumu. Pasākums ir bezmaksas.

Pieteikšanās semināram ir obligāta. Pieteikšanās notiek līdz 27.augustamhttps://ej.uz/2ogs

Aktivitāte tiek īstenota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, proj.nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4, ietvaros.

Sazinies ar mums