Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Radošas vasaras sarunas kopā ar LAVKA

Šajā vasaras sākumā, 14. jūnijā, plkst. 18:00, Daugavpils Inovāciju centrs ir gatavs sveikt visus interesentus biznesa sarunās “Radošums visur” kopā ar sarunu soliņu LAVKA. Sarunu vakars ir veltīts radošajām industrijām, kur būs iespēja iedvesmoties no triju uzņēmēju stāstiem, kā arī dalīties ar domām un viedokļiem.

Sarunu soliņa viesi:
• Mārtiņš Mielavs – “K.K. fon Stricka villas” vadītājs, producents, kultūras pasākumu organizators un digitālās sfēras entuziasts;
• Māris Lagzdiņš – uzņēmuma “Fon Films” līdzdibinātājs un jaunā seriāla “Kolektīvs” producents;
• Nora Poiša – Lielbornes muižas dibinātāja un vadītāja, kura kļuvusi par iedvesmas avotu, tūrisma un kultūras jomā, piedāvājot un īstenojot aizraujošas un inovatīvas idejas.

No plkst. 17:00 līdz 18:00 ikviens tiek aicināts baudīt DJ setu no Skoptr un @Alex Under, kuri radīs enerģiski muzikālo atmosfēru, lai dalītos pieredzes stāstos un savstarpējai sarunai.
Lūdzam sekot @LAVKA.sarunusols sociālo tīklu kontiem, lai uzzinātu par pasākuma norisi.
Pasākumu rīko Daugavpils valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “D-Juno”.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, proj.nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4, ietvaros.

 

Sazinies ar mums