Skip to main content

Jaunumi

Uzņēmējdarbības apmācību kurss Daugavpilī

Pārbaudi savu biznesa ideju – piedalies uzņēmējdarbības apmācību kursā Daugavpilī!

CONNECT Latvija sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolu – Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) aicina jauniešus un ikvienu interesentu no Daugavpils un Latgales attīstīt savas biznesa idejas un piedalīties uzņēmējdarbības apmācību kursā, kas deviņu nedēļu garumā norisināsies Daugavpilī.

Kursa mērķis ir nodrošināt praktiskas uzņēmējdarbības apmācības sesijas jaunu biznesa ideju attīstībai un atbalstīt dalībniekus kļūt uzņēmīgākiem savā domāšanā un darbībā.

Norises laiks: no 2024. gada 20. marta līdz 17. maijam.

Pieteikšanās dalībai līdz 2024. gada 8. martam. Pieteikties šiet
Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Norises vietas: Daugavpils Inovāciju centrs (DIC), Daugavpils Universitāte (DU) un tiešsaistē.

Darba valoda: latviešu, dažas nodarbības paredzētas angļu valodā.

Piedalīties aicināti dalībnieki no 17 gadu vecuma; dalība ir bez maksas.

Diviem labākajiem kursa dalībniekiem pēc žūrijas vērtējuma tiks dota apmaksāta iespēja piedalīties nedēļu ilgā uzņēmējdarbības nometnē Kembridžā, Lielbritānijā.

APMĀCĪBU KURSA PROGRAMMA*
1.-3. nedēļas – ideju ģenerēšanas un biznesa koncepta attīstības nodarbības:

20. marts, no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 (DIC**) – iepazīšanās, tirgus vajadzību identifikācija, ideju ģenerēšana, komandu veidošana, sākotnējās biznesa iestrādes.
26. marts, no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 (DIC) – biznesa modelēšana un uzņēmējdarbības plānošana (uzņēmējdarbības veidi, biznesa modeļa veidošana, biznesa ceļa kartes plānošana, sākotnējie finanšu plāni).
4. aprīlis, no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 (DIC) – uzņēmēja motivācija, klientu un sadarbības attiecību veidošana.
4. nedēļa – mentorings (tiešsaistē) – individuālas un mazās grupās sarunas ar mentoriem par savām biznesa idejām un to aktuālajiem attīstības jautājumiem.
5. nedēļa – 19. un 20. aprīlis (DU***; daļēji angļu valodā) – nedēļas nogales sesijas, biznesa idejas prezentācija, finanšu plāni, biznesa idejas attīstība, kursa vidusposma atskaites punkts.
6. nedēļa – 24. aprīlis, no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 (DU; angļu valodā) – uzņēmēja mentalitāte un pieredzes stāsts.
7.-8. nedēļas – mentorings (tiešsaistē) – individuālas un mazās grupās sarunas ar mentoriem par savām biznesa idejām, aktuālajiem attīstības jautājumiem, prezentāciju.
9. nedēļa – 17. maijs, no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.00 (DU) – programmas noslēgums – attīstīto ideju demonstrācijas un prezentācijas diena.

Deviņu nedēļu kursa ietvaros ietilpst lekcijas, grupu darbi, tikšanās ar uzņēmējiem, mentorings, darbs pie biznesa idejām un ideju prezentēšana. Būtiska kursa sastāvdaļa ir mentorings un kontaktu veidošana, kā arī komandas veidošanas un koučinga aktivitātes atbilstoši dalībnieku vajadzībām.
Kursa laikā dalībnieki tiek mudināti darboties ar savām uzņēmējdarbības idejām, kas var būt jaunu vai nobriedušu biznesa ideju pilnveidošana, vai jaunu iniciatīvu izpēte savā apkārtnē vai sabiedrībā.
Ilgtspējības aspekts un ANO SGD (sustainable development goals – ilgtspējīgas attīstības mērķi) jebkurai iniciatīvai vai uzņēmējdarbības projektam, pie kā darbosies dalībnieki, ir šī kursa nozīmīga vērtība.
Rezumējot kursa mērķus, motīvs, kas to vislabāk atspoguļo – “Labākā personības attīstības skola ir uzņēmējdarbība” (Olīvija Andželesku).

Atbalsta: Daugavpils Universitāte un Daugavpils Inovāciju centrs.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Elmāru Baltiņu, elmars_b@connectlatvia.lv.

*Programma var tikt mainīta, savlaicīgi informējot dalībniekus.
** Daugavpils Inovāciju centrs
*** Daugavpils Universitāte

Sazinies ar mums