Skip to main content

Jaunumi

thumbnail

Aicinām pieteikties Transporta izmaksu kompensācijai

Transporta izmaksu kompensāciju mērķis ir atmaksāt ceļa izdevumus, nodrošinot vienlīdzīgu pieeju visiem Latvijas izglītojošo iestāžu izglītojamajiem un pedagogiem, lai apgūtu izglītojošās programmu nodarbības un uzlabotu zināšanas un prasmes STEM un uzņēmējdarbības jomā.

Lai nodrošinātu vienlīdzīgu pieeju visiem Latvijas izglītojošo iestāžu izglītojamajiem un pedagogiem, tiek sniegta iespēja pieteikties transporta izmaksu kompensācijai Inovāciju centra apmeklējumam un/vai izstrādāto izglītojošo programmu nodarbību apguvei, atbilstoši Projekta budžetā noteiktajam apjomam un Projekta īstenošanas termiņam.

Piesakoties transporta izmaksu kompensācijai Inovāciju centra apmeklējums ir bez maksas, savukārt izstrādātās izglītojošo programmu nodarbības iespējams apmeklēt par maksu saskaņā ar Inovāciju centra maksas pakalpojumu cenrādi (skat. https://dic.daugavpils.lv/apmeklejums/biletes/)

Vienas grupas apmērs nevar pārsniegt 30 skolēnus.                                                                                                                     

Pieteikšanās tiek nodrošināta tikai elektroniski, nosūtot uz e-pastu: dic@jauniba.lv

Transporta izmaksu kompensēšanas Nolikums

Vizītes pieteikuma iesniegumus (1.pielikums): Vizites_pieteikums

Izglītojošo nodarbību piedāvājums Nodarbibu_piedavajums

Pēc vizītes iesniegums Iesniegums_pec_vizites

Pieteikšanās tiek pieņemta laika posmā no nolikuma apstiprināšanas brīža līdz 15.02.2024. vai līdz brīdim, kad apgūts viss Projektā transporta kompensācijām plānotais finansējums (atkarībā no tā, kurš no apstākļiem iestājas pirmais).

Inovāciju centra kontakti: e-pasts: dic@jauniba.lv, tālrunis: +371 29 411 895.

Aktivitāte tiek īstenota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” projekta Nr. NFI/IC/VIAA/2020/4 “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” ietvaros.

Sazinies ar mums